MoviesDB

Super Saiyan God Super Saiyan 4 Goku Finally Meets Goku Black


Title:
Super Saiyan God Super Saiyan 4 Goku Finally Meets Goku Black

Video Statics:
Video Added: December 6, 2018, 6:34 am | Video Duration: 00:07:21 | Total View: 269921Related Videos for Super Saiyan God Super Saiyan 4 Goku Finally Meets Goku Black

Prelijepo učenje sure El-Bekare (2) - Mahir El - Muaiqely

Channel: Islamsko buđenje & Total View: 2345996


Tags:
kur'an, bekare, mahir, muaiqely, muaijkeli


Add Date: April 6, 2012, 11:18 am & Duration: 01:48:03


Likes: 5762 | Dislike: 739


(Čitava sura El-Bekare sa prijevodom) http://www.youtube.com/watch?v=BQD_ozgfFTI

http://el-asr.com/
Sa arapskim transkriptom i bosanskim prevodom značenja (do 10. minute). LINK tefsira sure ispod.
Savjetujemo vam da pročitate i tefsir (tumačenje) sure El-Bekare, a sve sa ciljem boljeg i pravilnijeg razumijevanja kur'anskog teksta.
http://archive.org/details/2ELBEKARE

havana Ejen ali ship Aliciahavana Ejen ali ship Alicia
00:03:39January 2, 2018, 12:52 am
havana Ejen ali ship Alicia

Channel: Bertindak Segera & Total View: 1043452


Tags:
No Video Tags


Add Date: January 2, 2018, 12:52 am & Duration: 00:03:39


Likes: 5027 | Dislike: 487


harap terhibur

Animation: Ejen Ali (Wau Animation)

lagu:Camila Cabello - Havana
http://www.youtube.com/watch?v=HCjNJDNzw8Y

http://www.instagram.com/bertindak_segera/

subscribe http://www.youtube.com/channel/UC-A15iKYOlaroEzgm_G_zNQ?view_as=subscriber
This animation belongs to Wau Animation Sdn Bhd
I do not have anything

Enca Haxhia--duke treguar qe e ka kerthizen ne bark

Channel: geni eugen & Total View: 6297


Tags:
Enca Haxhia


Add Date: March 3, 2015, 11:51 pm & Duration: 00:02:06


Likes: 6 | Dislike: 14


Enca Haxhia--duke treguar qe e ka kerthizen ne bark
per te gjithe ju qe dyshoni ja ku e keni kerthizen dhe po e zmadhoj pak me shume

Vdekja ka dhimbje - Hoxhë Bedri LikaVdekja ka dhimbje - Hoxhë Bedri Lika
00:03:49July 29, 2017, 12:39 pm
Vdekja ka dhimbje - Hoxhë Bedri Lika

Channel: Audionur Shkurt & Total View: 6579


Tags:
Vdekja ka dhimbje - Hoxhë Bedri Lika


Add Date: July 29, 2017, 12:39 pm & Duration: 00:03:49


Likes: 80 | Dislike: 1


http://www.audionur.com

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA]Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA]
00:03:33July 6, 2017, 3:30 pm
Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA]

Channel: thisisnoizy & Total View: 31035838


Tags:
noizy, enca, noizy young boy, 100 kile, noizy 100 kile


Add Date: July 6, 2017, 3:30 pm & Duration: 00:03:33


Likes: 149212 | Dislike: 13821


“100 Kile“ by Noizy.

Get the song here: http://lnk.to/100KileYD

Noizy on Social Media:
Facebook: http://www.facebook.com/rigels.rajku.7
Instagram: http://www.instagram.com/noizy/
Twitter: http://www.twitter.com/thisisnoizy

Music video by Noizy performing 100 Kile. (C) 2017 Universal Music GmbH

Primitive Cooking 4K - 1000$ BEAR STEAK!Primitive Cooking 4K - 1000$ BEAR STEAK!
00:12:04January 11, 2018, 12:00 pm
Primitive Cooking 4K - 1000$ BEAR STEAK!

Channel: AlmazanKitchen & Total View: 349940


Tags:
almazankitchen, almazankitchenknife, food, howto, therapy, asmr, recipe, outdoors, cooking, fire, hiking, camping, bearmeat, uniquedish, serbianchefsknife


Add Date: January 11, 2018, 12:00 pm & Duration: 00:12:04


Likes: 5206 | Dislike: 418


ORIGINAL KNIFE IS ONLY ORDERED ON OUR FACEBOOK PAGE!
http://www.facebook.com/AlmazanKitchenRecipes

Do you want to cook this dish by yourself? All recipes you can find on http://www.almazankitchen.com

One of a kind grilled steak that you never tried or seen before! Why does it cost 1000$? Well, it is made from Rtanj mountain bear with a garnish of grilled fruit that is non edible and even poisonous in most regions. That plant that is called Osage orange and somehow it made it from dinosaurs to our times. We grilled it for precise amount of time, down to seconds, to make it edible. WE DO NOT RECOMMEND YOU TO EAT IT, RAW OR COOKED! (but do not hesitate to use it only as a decoration for the plate)

Ingredients:
 400g bear meat
 bear lard
..................

Help our channel to improve:
Patreon: http://www.patreon.com/AlmazanKtichen

SUBSCRIBE: http://www.youtube.com/c/AlmazanKitchen?sub_confirmation=1

Follow us:
Facebook: http://www.facebook.com/AlmazanKitchenRecipes
Twitter: http://twitter.com/almazan_kitchen
Instagram: http://instagram.com/almazan_kitchen

Special thanks to Danko Vukovic, Gadas Gerogin, Layer Cake Wines of Napa Valley, Tom Johnson and for...

PIERSI - Bałkanica (Official Video) [HD]PIERSI - Bałkanica (Official Video) [HD]
00:03:19June 8, 2013, 7:22 am
PIERSI - Bałkanica (Official Video) [HD]

Channel: zespolpiersi & Total View: 100303492


Tags:
piersi bałkanica, piersi, bałkanica, balkanica, bedzie sie działo, bedzie zabawa, zabawa, zespół piersi, piersi nowość, hit, polska muzyka, bałkanika, official video, piersi i przyjaciele, Official, piersi Asan, piersi - bałkanica, będzie zabawa będzie się działo, piersi balkanica, polskie hity, polskie piosenki, polskie przeboje


Add Date: June 8, 2013, 7:22 am & Duration: 00:03:19


Likes: 199031 | Dislike: 20457


Management Koncerty -- tel. 570 666 313, [email protected]

Muzodajnia: http://www1.plus.pl/muzodajnia/main/track.html?artistId=1337730&trackId=4256297&t=Piersi%2BBalkanica
iTunes: http://itunes.apple.com/pl/album/ba-kanica-single/id677635140
Deezer: http://www.deezer.com/pl/album/6817638
Wimp: http://wimp.pl/album/21645726
Spotify: http://open.spotify.com/album/7oLuEl2JheQB89sJWBUr4i
Play The Music: http://www.playthemusic.pl/mp3/utwor.html?pid=1223082&artistId=276565&t=Piersi%2BBalkanica
T-Mobile Sklep MP3: http://www.muzyka.t-mobile.pl/main/utwor.htm;jsessionid=J0IJP7yQTWCfQNeC1GenOg__.node2?pid=3382429

Oficjalny teledysk zespołu PIERSI do utworu "BAŁKANICA", który zostanie zamieszczony na płycie pt. "PIERSI i PRZYJACIELE 2".

Klip zrealizowany na rzeszowskim rynku przez firmę LION-FILM.

Muzyka: Asan, Dziadek
Słowa: Asan,
Wykonanie: zespół PIERSI - Dziadek, Mały, Manio, Asan, Hans, Erwin, Rospor

Polub na Facebooku http://www.facebook.com/pages/Piersi/422595807820178

HISTORIA E NJE VAJZE TE TRAFIKUARHISTORIA E NJE VAJZE TE TRAFIKUAR
00:03:21June 8, 2017, 9:28 am
HISTORIA E NJE VAJZE TE TRAFIKUAR

Channel: Departamenti i Lajmeve - RTSH & Total View: 172404


Tags:
No Video Tags


Add Date: June 8, 2017, 9:28 am & Duration: 00:03:21


Likes: 322 | Dislike: 77


Ishte vetem 16 vjec kur u largua nga shtepia per te punuar si kamarjere me qellimin per te mbeshtetur me te ardhura familjaret e saj, por ra preh e nje rrjeti prostitucioni. Kane tentuar ta trafikojne disa here jashte vendit, por nuk ja kane dale . Per te mos lejuar ta trafikonin ne Zvicer vajza ka goditur shfrytezuesin e saj, dhe ajo sot ndodhet pas hekurave dhe perballet me akuzen per vrasje te mbetur ne tentative.

Kanceri i gjirit, historia e Shpreses dhe apeli per te parandaluar vdekjen

Channel: Report TV & Total View: 15194


Tags:
No Video Tags


Add Date: October 21, 2013, 10:52 am & Duration: 00:03:59


Likes: 10 | Dislike: 3


Kjo është Shpresa Ndoja një ndër ato gra që për fat të mirë e ka fituar betejën me kancerit. Ajo tregon se turpi dhe frika që e kaplonin hera herës bën që ajo të vizitoj te mjeku kur semundja në gjirin e saj kishte avancuar. Fal një ndërhyrje kirurgjikale dhe optimizmit Shpresa ia doli të mposhtë këtë sëmundje. Ajo i ben apel të gjithë femrave që të kontrollohen te mjeku rregullisht pasi vetem kështu do të mund të parandalonin këtë semundje që nuk kursen jetën.

"Unë jam 64 vjeçe dhe kam 4 vjet qe kur isha 59 vjeçe me këtë sëmundje. Kur më dhembi gjoksi i majte e mbajta të fshehtë sepse kisha frikë. Të gjithëve që janë të semurë më këtë semundje ju kam thënë të shkojnë urgjentisht tek mjeku, mos abuzoni në trupin tuaj se unë vuajta që e fsheha."

Pikërisht për të sensibilizuar shoqërinë me rastin e 21 tetorit Ditës Kombëtare të Depistimit të Kancerit të Gjirit të ftuar në konferencën e posaçme, ishin Drejtori i Departamentit të Senologjisë në Institutin Europian të Onkologjisë, Alberto Luini në një letër të tij, ndërsa përshendeti këtë konferencë të rëndësishme shton se i duhet kushtuar vemendje e madhe kësaj sëmundje

"Kanceri në...

Shyhrete Behluli - Gezim e Lote (Official Video ) HD

Channel: VizioniLibonia & Total View: 6701663


Tags:
shqip, muzik arabe, gezimi, beluli, 2012, 2013, shqipe, muzike, videoklipi, vallezim, popullore, muzik shqip, vizioni, muzik turke, kang, klipi i ri, darsma, gezim e lot, behluli, kanga, valle, shuhrete, vallezuese, gzimi, valle shqip, gezim, shyhreti, e lot, vallzim, kenge dasmash, muzik vajtuse, keng vajtuse, muzik, kenge, keng, kanget, music, onairmusic2015, dasma, gzim, shyhrete, libonia, onairmusic, shyhret, lote, muzika, per dasma, dasem, muzik shqip 2013, kenge per femije, kanga e re, loti, lot


Add Date: June 18, 2013, 8:37 am & Duration: 00:05:21


Likes: 10855 | Dislike: 1112


Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/VizioniLibonia

Vizioni & Libonia 2013

Fiks Fare, 2 Dhjetor 2014, Pjesa 2 - Investigative Satirical Show

Channel: Top Channel Albania & Total View: 8008


Tags:
Fiks Fare, Investigative Satirical Show, aktualitet, politike, ekonomi, Problemet ne fshatrat e vendit, Fshati Maçurisht ne Korçe Banoret, Fshati Risili ne Vlore


Add Date: December 3, 2014, 6:57 am & Duration: 00:12:35


Likes: 12 | Dislike: 2


Problemet ne fshatrat e vendit

Problemet ne fshatrat e vendit historite e te varferve nuk mbarojne ne Shqiperi kete here Foni ka qene ne nje fshat te Korces
Foni gju ne gju me popullin
Fshati Maçurisht ne Korçe Banoret e ketij fshati kane halle edhe pse esht enje vend bujqesor, po nuk shesin dot prodhime te tyre fasule, molle, qepe patate. Kerkojne qe qeveria t’ju siguroje tregun se po falimetojen pasi nuk kane treg.
Ankohen se nuk hipotekojne dot shtepite e tyre sepse nuk ka shkuar nje helikopter ti fotografoje dhe nuk jane hedhur banesat e tyre ne harten dixhitale kane 5 vjet qe presin
Fshati Risili ne Vlore eshte 15 km larg qytetit te Vlores. Jane te zhytur ne borxhe, nuk kane ku te punojne, rruga qe te çon ne fshat eshte e keqe kane marre tokat por ka mbivendosje kane borxhe Njerezit marrin ushqime me lista te tere kane borxhe ka varferi madje edhe buken e marrin me borxhe me lista

Edicioni Informativ, 15 Gusht 2016, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme

Channel: Top Channel Albania & Total View: 9465


Tags:
Edicioni Informativ, 15 Gusht 2016, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme


Add Date: August 15, 2016, 11:17 am & Duration: 00:26:15


Likes: 3 | Dislike: 4


Krutja e njohur dikur per skuadren e volejbollit te traktorit, tashme do te kujtohet edhe per nje tragjedi thuajse shekspiriane, me Vrasje, vetëvrasje dhe pusulla me adresa te lena pas. nje fshatar 65 vjecar ka vrare veten dhe ka len enje leter me nje adrese ku u gjet nje 29 vjecare e vdekur me shenja dhune. policia dyshon nje krim pasioni

Ngjarja ne komisariatin e policise ne athine ku humbi jeten ne rrethana ende te mistershme emigranti shqiptar eshte e filmuar. Konfirmimi vjen nga ambasadori ne Athine Dashnor dervishi. Nderkohe prokuroria e lezhes qe po heton ngjarjen thote se pret zyrtarisht rezultatet e ekspertizes mjekoligjore. Dyshohet se 29 vjecari edhe mund te jete torturuar para se te kete vdekur

moratoriumi i tregtise se mishit te vendit tashme ka rene. ministri i bujqesise edmond panariti ka deklaruar se tashme lëvizja dhe tregtimi i tij mund te rifilloje ne gjithe vendin. semundja e dermatozes nuk kalohej tek konsumatoret dhe moratoriumi u kritikua si mase qe favorizonte shitjen e mishit nga importi.


ndryshimi i emrit te kandidatit socialist per bashkine e dibres, duket se ka ndryshuar klimen ne koalicionin e majte. emri i mjekut kirurg eshte mirëpritur edhe nga lsi, qe e kishte mbështetur edhe nje vit me pare....

Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre (Full Concert)

Channel: AlbanSkenderajMusic & Total View: 280344


Tags:
koncerti hapesira nje endrre alban skenderaj, hapesira e nje endrre, alban skenderaj, koncert


Add Date: October 1, 2018, 4:00 am & Duration: 02:02:57


Likes: 5076 | Dislike: 89


“Hapesira e nje endrre“ - Alban Skenderaj (Koncert Recital)

Orkestra Simfonike e RTSH
Dirigjent: Gridi Kraja
Bateri: Emiliano Dhima
Kitare Elektrike: Arjan Gjici
Kitare Akustike: Shkelqim Dule
Piano: Genti Shahini
Bas: Erald Llakaj
Tastiere: Ervis Caushi
Perkusion: Ilir Kodhima
Backvocals: Bledi Polena, Besa Breca, Stivi Boka, Marjona Metohu

Orkestrues: Alban Skenderaj, Genti Rrushi, Endri Sina, Gerti Druga, Genti Shahini, Keli Guga, Klodian Qafoku, Reinald Foçi, Ervis Caushi, Shkelqim Dule

Teknik I Zerit, Mix & Master: Emanuele Donnini
Regjia: Ergys Lubonja
Skenografia: Albi Çifligu
Drejtor Fotografie: Florind Tenolli
Stilist: Joni Peçi
Foni/Ndriçim: ASLV
Grafiste: Blerim Xhani, Daniel Gaçi
Montazh: Blenda Çikollari
Backstage: Olsi Beçi
Media Partner: RTSH

Organizatore: Alban Skenderaj, Connext, Lura Elezi

Mars, 2018, Pallati i Kongreseve, Tirane

Meta në Berat: Edukimi cilësor, qytetar është domosdoshmëri

Channel: Shqiptarja & Total View: 46


Tags:
No Video Tags


Add Date: December 6, 2018, 5:46 am & Duration: 00:02:25


Likes: 1 | Dislike: 1


President i Republikës, Ilir Meta ishte këtë të enje në Berat ku ka qenë i pranishëm në ceremoninë e vlerësimt të mësuesit të shquar, Shkëlqim Gjergji me titullin “Nderi i Qytetit” (pas vdekjes) nga Bashkia e Beratit, që u zhvillua në bibliotekën e qytetit.

Teksa ka përshëndetur ceremoninë e nderimit të figurës së organizuar nga Bashkia e Beratit, President Meta u shpreh se vjen vetë nga një familje mësuesish dhe gjithmonë duhet vleresuar sakrifica e mësuesve që kanë kontribuar në edukimin e brezave.

"Unë jam vetë fëmijë mësuesish dhe babai im gjithashtu ka mbaruar shkollën Pedagogjike të Beratit.Të gjithë kemi nostalgji për atë vend që ka patur mësuesi në jetën tonë dhe të çdo familjeje në të kaluarën, por edhe në komunitet dhe në shoqëri.Vlerësim maksimal për misionin por edhe sakrificën e pasionin e mësuesve, edukatorëve, drejtuesve në fushën e arsimit, siç është dhe rasti i zotit Shkëlqim Gjergjani, të cilin ju sot po e nderoni", u shpreh Presidenti Meta.

EJEN ALI - KECEMASAN!EJEN ALI - KECEMASAN!
00:03:25September 15, 2015, 11:29 pm
EJEN ALI - KECEMASAN!

Channel: thewaufactor & Total View: 3411185


Tags:
ejenali, animationMY, wau, wauanimation, primeworks, mediaprima, transmisi, ejen, agent, spy, espionage, cartoon, anime, animasi, malaysia, misi, mission, upin ipin, boboiboy, lescopaque, monsta


Add Date: September 15, 2015, 11:29 pm & Duration: 00:03:25


Likes: 7303 | Dislike: 1254


Ejen, anda telah terima Transmisi kecemasan dari Ejen Ali.
MISI seterusnya adalah untuk LIKE & SUBSCRIBE Video transmisi di timeline FB anda!

Ejen. Bertindak Segera!