MoviesDB

anime main character is badass - Order by Related Videos

Vjehrren e shtina ne dor, ska qare pa me ndegju cdo sen sepse (19 Dhjetor 2018)

Channel: DASMA SHQIPTARE 2017 & Total View: 50886


Tags:
No Video Tags


Add Date: December 19, 2018, 11:15 am & Duration: 00:10:38


Likes: 238 | Dislike: 43


Borxhliu - Telekomedi [HD]Borxhliu - Telekomedi [HD]
01:21:20October 5, 2013, 1:44 pm
Borxhliu - Telekomedi [HD]

Channel: Arian Culiqi & Total View: 914958


Tags:
arian culiqi, cekja, behari, sejfulla myftari, humor, shqiptar


Add Date: October 5, 2013, 1:44 pm & Duration: 01:21:20


Likes: 1421 | Dislike: 276


SI U GRABITEN VILAT E BLLOKUT | ABC NEWSSI U GRABITEN VILAT E BLLOKUT | ABC NEWS
00:29:52January 27, 2016, 12:47 pm
SI U GRABITEN VILAT E BLLOKUT | ABC NEWS

Channel: ABC Story & Total View: 185688


Tags:
No Video Tags


Add Date: January 27, 2016, 12:47 pm & Duration: 00:29:52


Likes: 340 | Dislike: 125


ABC STORY
nga Ferdinand Dervishi

NJERZ DHE FATENJERZ DHE FATE
00:04:34July 12, 2010, 9:06 pm
NJERZ DHE FATE

Channel: Albania Lova & Total View: 125561


Tags:
FILEM, SHQIPTAR


Add Date: July 12, 2010, 9:06 pm & Duration: 00:04:34


Likes: 169 | Dislike: 21


IKJA E FLORIT NGA SHPIA

A1 Report - Protesta ne Elbasan, i ati i Flamur Pislit kercenon serish Artan Didin

Channel: Report TV & Total View: 10990


Tags:
a1 report


Add Date: May 28, 2014, 7:29 am & Duration: 00:01:24


Likes: 24 | Dislike: 2


ELBASAN- I ati i Flamur Pislit, Nuredini kërcënon sërish me jetë drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Artan Didi. Pesëmbëdhjetë vite vjet nga pengmarrja e autobusit me pasagjerë grekë ku mbeti i vrarë, Flamur Pisli, dhe një shtetas grek, rreth 30 persona mes tyre familjarë të Flamurit dhe përfaqësues të Shoqatës së Emigrantëve protestuan sot në qendër të qytetit të Elbasani. Ata i kërkonin drejtësisë zbardhjen kësaj ngjarjeje.

Protestuesit me pankarta në duar ku shkruhej: "Duam drejtësi, djali ynë nuk ishte kriminel", u drejtuan më pas për në Qafë-Krrabë në vendin ku ndodhi vrasja.

Në fjalën e tij i ati i Flamir Pislit, Nuredini, u shpreh se ka ardhur koha për të vënë në vend dinjitetin e të birit, e ndërsa shtoi se nëse faktohet se Artan Didi është vrasësi i të birit, atëherë ai do të bëjë vetëgjyqësi sipas kanunit.

Të afërmit e Flamur Pislit, kryen homazhe në vendin e ku ai mbeti vrarë gjatë një aksion policor, për lirimin e pengjeve në një autobus të ardhur nga Greqia.

5 GRATE E KRYEMINISTRIT EDI RAMA5 GRATE E KRYEMINISTRIT EDI RAMA
00:05:33December 22, 2018, 6:42 am
5 GRATE E KRYEMINISTRIT EDI RAMA

Channel: VIP Estrada & Total View: 83578


Tags:
#videoshowapp made with @videoshowapp


Add Date: December 22, 2018, 6:42 am & Duration: 00:05:33


Likes: 181 | Dislike: 98


Kryeministri me me se shumti gra. Pse kaq jostabil ne jeten e tij

Publikohet emri i femrës që ishte me Sokol Olldashin ditën e aksidentit

Channel: News Al & Total View: 223273


Tags:
No Video Tags


Add Date: December 1, 2018, 7:23 pm & Duration: 00:04:26


Likes: 700 | Dislike: 178


Ju lutemi na ndiqni në kanalin tonë në Youtube News.AL.
Bëni SUBSCIBE! Dhe klikoni këtu 👉🔔🔔.Bëni Video  në profilet tuaja në rrjetet e tjera sociale. Faleminderit.

DOLLIA E DASMES SIMEDOLLIA E DASMES SIME
01:06:58December 11, 2011, 1:28 am
DOLLIA E DASMES SIME

Channel: BatutaNgaFilmiShqipt & Total View: 207714


Tags:
DOLLIA, DASMES, SIME


Add Date: December 11, 2011, 1:28 am & Duration: 01:06:58


Likes: 394 | Dislike: 87


Studio "Kristal"

Njerez dhe fate 10Njerez dhe fate 10
00:43:40September 8, 2017, 3:27 am
Njerez dhe fate 10

Channel: Florian Disha & Total View: 37516


Tags:
No Video Tags


Add Date: September 8, 2017, 3:27 am & Duration: 00:43:40


Likes: 145 | Dislike: 15


Nëna që nuk u gëzua kurrë (Emocionale)-Naim HoxhaNëna që nuk u gëzua kurrë (Emocionale)-Naim Hoxha
00:07:53November 19, 2018, 9:15 pm
Nëna që nuk u gëzua kurrë (Emocionale)-Naim Hoxha

Channel: Naim Hoxha & Total View: 59487


Tags:
No Video Tags


Add Date: November 19, 2018, 9:15 pm & Duration: 00:07:53


Likes: 308 | Dislike: 33


Ngjarja është e vërtetë.
Noracioni : Naim Hoxha
Studio: Naim Hoxha

Njerez dhe fate 1 [film shqiptar]Njerez dhe fate 1 [film shqiptar]
03:08:34October 3, 2018, 10:08 pm
Njerez dhe fate 1 [film shqiptar]

Channel: Kupola & Total View: 13038


Tags:
No Video Tags


Add Date: October 3, 2018, 10:08 pm & Duration: 03:08:34


Likes: 44 | Dislike: 10


Shqipja i kerkon Dashuri Kinezit 2011Shqipja i kerkon Dashuri Kinezit 2011
00:04:04December 29, 2011, 3:17 pm
Shqipja i kerkon Dashuri Kinezit 2011

Channel: AlbaVideo & Total View: 92250


Tags:
rtklive, tvsh, topchannel, rtv21, ktv, Shqipria, Kosova, bay, oratv, rrokumTV, etj.


Add Date: December 29, 2011, 3:17 pm & Duration: 00:04:04


Likes: 336 | Dislike: 41


gjithqka tek www.free-alba.de

shiko TV SHQIP FALAS

Cka me beri Vjehrri Naten e Vitit t Ri 2019 askush sdo me besoi,ai mezi priste.

Channel: Arkiva Dasma & Total View: 76563


Tags:
No Video Tags


Add Date: December 31, 2018, 8:32 pm & Duration: 00:02:53


Likes: 66 | Dislike: 50


Cka me beri Vjehrri Naten e Vitit t Ri mesiguri ju sdo me besoni por ai nuk hezitoi dhe me dha nje shume te majme perqejfin e tij.

FILMI "KOHA NUK PRET" (2 serite) | Kinematografia Shqiptare

Channel: Kinematografia Shqiptare & Total View: 11882


Tags:
Kinematografia, Shqiptare-YouTube, Channel;, filma televiziv, filma te rtsh, filma te komunizmit, filma te vjeter shqiptar, filma me spiunazh shqiptar, beatrice, sexy beatrice


Add Date: August 25, 2018, 9:18 am & Duration: 01:58:22


Likes: 25 | Dislike: 4


Prodhim i Radio-Televizionit Shqiptar (TVSH) ne 1984. Film me ngjyra, me dy seri nga 60 minuta sejcila. Shfaqur per publikun shqiptar ne TVSH ne vjeshten e v. 1984. Ky film u xhirua ne Tirane , Shkoder, Vlore dhe Durres.
Koha nuk pret është film televiziv shqiptar, prodhim i rtsh-se ne vitin 1984
Regjia: Kujtim Meçajt
Skenarë: Dhimitër Xhuvanit & Vangjel Lekajt.
INTERPRETOJNE:
Filika Dimo---Beatrice Shmid (Adriana Kalt)
Ndrek Luca---Cen Vrapi
Edmond Budina---Spiro Xeka (avokati Viktor Qirkjako)
Gjergji Melo---Mevlani
Katerina Kote---Nuria
Birce Hasko---Xhezo
Luan Qerimi---Francesk Luku
Minella Borova---zoti Leone, Roberto Altiko
Nefail Piraniqi---Shaqir Aga
Andrea Pepi---gjenerali britanik Smith
Pandi Siku---Sami Dergjini
Gjergj Lala---Behari
Elez Kadria---Abdulla Varoshi(Miku)
Jorgaq Tushe---koloneli britanik Walter
Lazer Filipi---Mazllëmi
Qemal Mehmeti---Baftjari
Dario Llukaci---rrobaqepesi
Teodor Rupi---pronari i lokal Internacional
(perpiloi skedarin e roleve Eugen Lagji)
_______________
SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE"
YOUTUBE:
KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE...

Pasdite ne TCH, Arta Mucaj “Didi”, 27 Tetor 2017, Pjesa 3

Channel: Top Channel Albania & Total View: 6238


Tags:
Pasdite ne TCH, Top Channel Albania, aktualitet, lifestyle, show biz, Entertainment Show, 27 Tetor 2017, Arta Mucaj, Didi, Arta Mucaj Personazh, Didi e njerëz dhe fate, Cfarë ka ndodhur me jetën e saj, Jeta dhe karriera në Australi, Australi, Rikthimi për një film në Kosovë, Pas shumë vitesh rikthehet në Tiranë, Dashuria që njohu në Tiranë


Add Date: October 28, 2017, 7:53 am & Duration: 00:14:25


Likes: 21 | Dislike: 3


Tema: Arta Mucaj Personazh
Te ftuar: Arta Mucaj
- Arta Mucaj, Didi e njerëz dhe fate. Cfarë ka ndodhur me jetën e saj. Jeta dhe karriera në Australi. Rikthimi për një film në Kosovë. Pas shumë vitesh rikthehet në Tiranë. Dashuria që njohu në Tiranë.

Xing me Ermalin - Arben DerhemiXing me Ermalin - Arben Derhemi
00:34:35November 5, 2016, 3:04 pm
Xing me Ermalin - Arben Derhemi

Channel: Ermal Mamaqi & Total View: 147507


Tags:
humor, dielen, Kosov, digitalb, (File, stendup, Albania, elemen, studio, ermali digitalb, Video, Valle, t plus 6 dite pa ermalin, dr.flori, 6dite pa ermalin, 6 dite pa ermalin digitalb, vij, 6 dite pa ermalin, Standup Comedian (Musical Album), ermal, Youtube, 6 dite pa digitalb, portokalli, tirona, Format), mamaqi, Official, arben derhemi, xing me ermalin, aktor, teater, top show, tv klan


Add Date: November 5, 2016, 3:04 pm & Duration: 00:34:35


Likes: 630 | Dislike: 45


Ermal Mamaqi Channel
Email : [email protected]
WEB : www.xing.al

Ermal Mamaqi Social
http://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official
http://instagram.com/ermalmamaqiofficial/
http://www.youtube.com/user/ErmalMamaqiOfficial
http://soundcloud.com/ermal-mamaqi

E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (04 dhjetor 2016)

Channel: RTV KLAN & Total View: 1217158


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, ardit gjebrea, shihemi ne gjyq! (04 dhjetor 2016), e diela shqiptare


Add Date: December 5, 2016, 6:15 am & Duration: 00:48:53


Likes: 3689 | Dislike: 782


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN

Xing me Ermalin - Flori dhe DidiXing me Ermalin - Flori dhe Didi
00:02:17November 8, 2016, 5:44 am
Xing me Ermalin - Flori dhe Didi

Channel: Ermal Mamaqi & Total View: 20445


Tags:
humor, dielen, Kosov, digitalb, (File, stendup, Albania, elemen, studio, ermali digitalb, Video, Valle, t plus 6 dite pa ermalin, dr.flori, 6dite pa ermalin, 6 dite pa ermalin digitalb, vij, 6 dite pa ermalin, Standup Comedian (Musical Album), ermal, Youtube, 6 dite pa digitalb, portokalli, tirona, Format), mamaqi, Official, NJEREZ DHE FATE, arben derhemi, xing.al, xing me ermalin, qesh ose zhduku, tv klan, top show, al pazar


Add Date: November 8, 2016, 5:44 am & Duration: 00:02:17


Likes: 134 | Dislike: 4


Ermal Mamaqi Channel
Email : [email protected]
WEB : www.xing.al

Ermal Mamaqi Social
http://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official
http://instagram.com/ermalmamaqiofficial/
http://www.youtube.com/user/ErmalMamaqiOfficial
http://soundcloud.com/ermal-mamaqi

Murgesha ime e dashurMurgesha ime e dashur
00:10:17October 4, 2017, 7:09 am
Djali qe na fali Zoti pas 6 Vajzave na mori ne qaf sepse (1 Janar 2019)

Channel: DASMA SHQIPTARE 2017 & Total View: 65147


Tags:
No Video Tags


Add Date: January 1, 2019, 1:30 pm & Duration: 00:10:22


Likes: 571 | Dislike: 54


PESHA E KOHESPESHA E KOHES
01:32:03December 8, 2011, 6:16 am
PESHA E KOHES

Channel: BatutaNgaFilmiShqipt & Total View: 331092


Tags:
PESHA, KOHES


Add Date: December 8, 2011, 6:16 am & Duration: 01:32:03


Likes: 392 | Dislike: 92


Studio "Kristal"

FLAMUR PISLIFLAMUR PISLI
00:22:53November 11, 2013, 2:45 am
FLAMUR PISLI

Channel: FLAMUR PISLI & Total View: 191012


Tags:
No Video Tags


Add Date: November 11, 2013, 2:45 am & Duration: 00:22:53


Likes: 634 | Dislike: 75


FLAMUR PISLI

E Tradhtova burrin Naten e Vitit t Ri me shokun e ngushte nga meraku

Channel: Arkiva Dasma & Total View: 21960


Tags:
No Video Tags


Add Date: January 1, 2019, 4:58 am & Duration: 00:03:10


Likes: 28 | Dislike: 19


E Tradhtova burrin Naten e Vitit t Ri sepse ai me detyroi ta beja kete gje pa dashjen time.

Pesha e Gruas Time - Pjesa 1-rePesha e Gruas Time - Pjesa 1-re
00:14:40August 16, 2013, 4:03 am
Pesha e Gruas Time - Pjesa 1-re

Channel: ElrodiMusicOfficial & Total View: 201998


Tags:
Pesha e Gruas Time - Pjesa 1-re, pesha e gruas


Add Date: August 16, 2013, 4:03 am & Duration: 00:14:40


Likes: 332 | Dislike: 65


Njerez dhe fate 2Njerez dhe fate 2
00:39:07September 8, 2017, 2:42 am
Njerez dhe fate 2

Channel: Florian Disha & Total View: 36333


Tags:
No Video Tags


Add Date: September 8, 2017, 2:42 am & Duration: 00:39:07


Likes: 142 | Dislike: 14


ISHTE KOH PER DASHURI.ISHTE KOH PER DASHURI.
00:00:38July 7, 2010, 2:33 am
ISHTE KOH PER DASHURI.

Channel: Albania Lova & Total View: 106282


Tags:
NJERS, DHE, FATE


Add Date: July 7, 2010, 2:33 am & Duration: 00:00:38


Likes: 92 | Dislike: 6


NGA FILMI NJERS DHE FATE

Perball Fatit -Film ShqiptarPerball Fatit -Film Shqiptar
00:50:38May 12, 2017, 11:32 pm
Perball Fatit -Film Shqiptar

Channel: Mentor Mataj & Total View: 167022


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 12, 2017, 11:32 pm & Duration: 00:50:38


Likes: 1016 | Dislike: 107


Directed/Screenwriter by Mentor Mataj

Instagram http://www.instagram.com/mentor_mataj7/
Facebook http://m.facebook.com/mentor.ostos.73?ref=bookmarks

Filmi/Perball Fatit eshte realizuar me telefon, i mbeshtetur mbi faktet reale, mesazhi kryesor i filmit eshte se njerzit gjithmon duhet te tentojn te arrijne qellimet e tyre, dhe jo te ndalen pas cdo pengese qe u del perpara.Per te kuptuar me mir hyrjen e filmit ju sugjeroj te shikoni pjesen e pare.
Perballuni me cdo lloj fati i qe nuk eshte fati juaj.
Perball Fatit je dhe ti.

ahahahhaha sa e modhe kjo pjesa,,,,,ahahahhaha sa e modhe kjo pjesa,,,,,
00:02:20December 8, 2011, 4:50 am
ahahahhaha sa e modhe kjo pjesa,,,,,

Channel: The777jetmir & Total View: 40780


Tags:
NJERS, DHE, FATE


Add Date: December 8, 2011, 4:50 am & Duration: 00:02:20


Likes: 167 | Dislike: 7


Aktori i vitit - Robert Ndrenika - duartrokitja e gjate e publikut per artistin e merituar

Channel: RTSH - Radio Televizioni Shqiptar & Total View: 21877


Tags:
rtsh, Albania, spot, promotional, videos, radio, televizion, television, Alfred Trebicka, Ata hyjnë pa trokitur, Neritan Liçaj, Vanja, Sonja, Masha e të tjerë, Will Klark, Djemtë gazmorë, Sotiraq Bratko, Xhorxhi, Robert Ndrenika, Kapitulli i dytë, Çmimet Kult 2015, Aktori, vitit, Robert, Ndrenika, dhe, duartrokitja, gjate, publikut, per, artistin, merituar, 7 Nentor 2015, pjesa 20, Akademia, Kult, bashkepunim, RTSH, sjellin, edicionin, 11-te, ndarjes, Çmimeve Kult 2015, Drejtor, ekzekutiv:, Ylli, Sula


Add Date: November 9, 2015, 3:46 am & Duration: 00:08:31


Likes: 121 | Dislike: 6


"Çmimet Kult 2015" Aktori i vitit Robert Ndrenika dhe duartrokitja e gjate e publikut per artistin e merituar "7 Nentor 2015" "pjesa 20"
Akademia Kult ne bashkepunim me RTSH sjellin edicionin e 11-te te ndarjes se "Çmimeve Kult 2015"
Drejtor ekzekutiv: Ylli Sula

Aktori i Vitit
Alfred Trebicka me Burrin në “Ata hyjnë pa trokitur”
Neritan Liçaj me Vanja në “Vanja, Sonja, Masha e të tjerë”
Robert Ndrenika me Will Klark në “Djemtë gazmorë”
Sotiraq Bratko me Xhorxhi në “Kapitulli i dytë”

http://rtsh.al/
http://www.facebook.com/rtsh.albania
http://twitter.com/RTSHALBANIA

Të drejtat mbrohen nga: OnAir.FM
www.facebook.com/onairfmnetwork

[Komedi] Familja - Seriali 1 {HD}[Komedi] Familja - Seriali 1 {HD}
00:34:06April 25, 2017, 11:47 pm
[Komedi] Familja - Seriali 1 {HD}

Channel: Eurostar Albania & Total View: 655632


Tags:
filma shqip, filma hd, humor shqip, filma te fundi, t muzike, shqip, kupola, channel, kupola tv


Add Date: April 25, 2017, 11:47 pm & Duration: 00:34:06


Likes: 1832 | Dislike: 282


Seria 2- http://www.youtube.com/watch?v=ynA59zUnMzo
Seria 3- http://www.youtube.com/watch?v=riS125Ctd2w&t=126s
Seria 4- http://www.youtube.com/watch?v=1YINXwlIwfw&t=195s
Seria 5 - http://www.youtube.com/watch?v=hMgFJQKtbl4
Seria 6 - http://www.youtube.com/watch?v=Si1smbL3ef8
Per cdo info apo sqarim na shkruani ne: [email protected]
Best movies on www.filmiyt.com
Ky film i kushtohet aktorit te mirenjohur Gjergji Trola dhe Producentit Anton Grishaj te cilet jane ndare nga jeta ne menyre te papritur ne vitin 2017.
Luajne aktoret Diana Proko, Gjergji Trola, Markela Dede, Natasha Seli, Aishe Stari, Xhevair Zeneli janë disa nga emrat e aktorëve të cilët luajnë me mjeshtëri në këtë film që është prodhuar nga Grishaj Film Production dhe financuar nga RTSH.