MoviesDB

boqueria barcelona - Order by Related Videos

Talent Show - top mix 2018Talent Show - top mix 2018
00:00:41June 26, 2018, 12:45 pm
Talent Show - top mix 2018

Channel: Humor Shqip & Total View: 48


Tags:
No Video Tags


Add Date: June 26, 2018, 12:45 pm & Duration: 00:00:41


Likes: 0 | Dislike: 0


Talent Show Summer Part 2 Sharra
Talent Show 27.05.2018
HUMOR 2018 Cka Folin Grate RRAHIM STRUJA 2018 (HD)
Humor - Paret e babes kthemi
TIGRAT - Borrqi i vjetër... ( official video HD ) // Humor
TIGRAT '' Behlul Qorri '' ( official video HD ) // Humor
TALENT SHOW 13.05.2018
X Factor Albania - 8 Janar 2012 - Aziz Ruda
Aktori TalentShow TvLlapi - Leart Halili
Ledri Vula i ri - Talent Show /TV LLAPI Reperi me i ri ne vend !!
Përshleshje ne Talent Show në TV LLAPI
Shkurte Gashi ft Pandora - Turbo Tallava 2018 🔥👏
DUETI FANTASTIK: Shkurte Gashi dhe Artjola Toska në NIN Festive - 02.01.2018
Tallava extra per ju 2018
Turbo Tallava 10 minuta Atmosfer -2017
Tallava 2018 Extra Hitt
Zemer te kam e zemer te them 2018
Tragjedi Nuses i vdes Nana ne dasem
TALLAVA - KENG PER DASMA (2018)
Keng Dasmash Disponim dhe Atmosfer ne Maksimum 2017
Keng Dasmash 26 Minuta Per Ju Dasmor - 2017
Valle Qyqek Turke Shum e Fort
SHKURTE GASHI - TURBO TALLAVA 2018 100% LIVE 🔥
Shkurte Gashi (Live 2018)
Shkurte Gashi - Live 2016
Shkurte Gashi - Kur dola te dera

Humor - Ju heterat e Emisionit 2018Humor - Ju heterat e Emisionit 2018
00:00:21June 26, 2018, 12:19 pm
Humor - Ju heterat e Emisionit 2018

Channel: Humor Shqip & Total View: 59


Tags:
Talent Show Summer Part 2 Sharra, Humor - Paret e babes kthemi, TIGRAT - Borrqi i vjetër... ( official video HD ) // Humor, TALENT SHOW 13.05.2018, Përshleshje ne Talent Show në TV LLAPI, Aktori TalentShow TvLlapi - Leart Halili, Ledri Vula i ri - Talent Show /TV LLAPI Reperi me i ri ne vend !!


Add Date: June 26, 2018, 12:19 pm & Duration: 00:00:21


Likes: 1 | Dislike: 0


Talent Show Summer Part 2 Sharra
Talent Show 27.05.2018
HUMOR 2018 Cka Folin Grate RRAHIM STRUJA 2018 (HD)
Humor - Paret e babes kthemi
TIGRAT - Borrqi i vjetër... ( official video HD ) // Humor
TIGRAT '' Behlul Qorri '' ( official video HD ) // Humor
TALENT SHOW 13.05.2018
X Factor Albania - 8 Janar 2012 - Aziz Ruda
Aktori TalentShow TvLlapi - Leart Halili
Ledri Vula i ri - Talent Show /TV LLAPI Reperi me i ri ne vend !!
Përshleshje ne Talent Show në TV LLAPI

Te Shkrihesh Se Qeshuri 2018Te Shkrihesh Se Qeshuri 2018
00:08:08December 24, 2017, 4:42 pm
Te Shkrihesh Se Qeshuri 2018

Channel: Hajgare Shqip & Total View: 211034


Tags:
No Video Tags


Add Date: December 24, 2017, 4:42 pm & Duration: 00:08:08


Likes: 554 | Dislike: 75


Subscrbe my Channel : http://www.youtube.com/channel/UCQOnJi2z0Ak5zOLAOMnu0Kg
By : V.K E Realizuar nga V.K
Thanks For Watching * Faleminderit Per Shiueshmerin

Subscribe my Channel : http://www.youtube.com/channel/UCQOnJi2z0Ak5zOLAOMnu0Kg

Burim Ademi Qysh folin grate ne AutobusBurim Ademi Qysh folin grate ne Autobus
00:00:45March 16, 2018, 5:30 am
Burim Ademi Qysh folin grate ne Autobus

Channel: Funny Video & Total View: 56


Tags:
No Video Tags


Add Date: March 16, 2018, 5:30 am & Duration: 00:00:45


Likes: 1 | Dislike: 0


HmorHmor
00:00:31May 8, 2018, 4:03 pm
Hmor

Channel: Yeni Archibol & Total View: 19


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 8, 2018, 4:03 pm & Duration: 00:00:31


Likes: 0 | Dislike: 0


Yenifer

Legjendat - Humor Interneti (Produksioni ARDI)Legjendat - Humor Interneti (Produksioni ARDI)
00:06:04December 25, 2017, 2:11 pm
Legjendat - Humor Interneti (Produksioni ARDI)

Channel: ProduksioniARDI & Total View: 143190


Tags:
Ardi, Produksioni Ardi, muzike, humor, shqip, 2018, Folklor, Legjendat - Humor Interneti, Legjendat, Humor, Interneti


Add Date: December 25, 2017, 2:11 pm & Duration: 00:06:04


Likes: 348 | Dislike: 71


http://www.facebook.com/Produksioni-Ardi-1625380567726031/ http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=ardiprouction

Abonohuni per ti shikuar videot me te reja !!! http://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl
Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni ARDI
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore

Burim AdemiBurim Ademi
00:00:44May 14, 2015, 5:50 am
Burim Ademi

Channel: Wazzup & Total View: 255


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 14, 2015, 5:50 am & Duration: 00:00:44


Likes: 0 | Dislike: 0


Burim AdemiBurim AdemiBurim AdemiBurim AdemiBurim AdemiBurim AdemiBurim AdemiBurim Ademi

Burim Ademi - Me nejt e bukur si une a ?!Burim Ademi - Me nejt e bukur si une a ?!
00:00:56October 25, 2016, 5:44 am
Burim Ademi - Me nejt e bukur si une a ?!

Channel: Burim Ademi - Official & Total View: 622758


Tags:
Burim Ademi, Hajgare Shqip, Unikkatil, Tba, Noizy, funny videos, video, Linda morina, Linda, Enca Ledri Happy Stupcat, Hajgare, Kosova, qesharake hajgare pa kufi, burim, pint vali corleone


Add Date: October 25, 2016, 5:44 am & Duration: 00:00:56


Likes: 1107 | Dislike: 209


Website Official
http://www.burimademi.net

Official Fan Page
http://www.facebook.com/BurimAdemi.2016/

Official Instagram
http://www.instagram.com/_burimademi/

Qysh me u trash per 15min (HUMOR 2018) CAMALAMQysh me u trash per 15min (HUMOR 2018) CAMALAM
00:13:28January 3, 2018, 8:30 am
Qysh me u trash per 15min (HUMOR 2018) CAMALAM

Channel: AsllanNaser & Total View: 129022


Tags:
HUMOR SHQIP, HUMOR, SHQIP, 2018, BASKIA, STUPCAT, CIMA, MUZIK, CHALLENGES, EATING, HOW TO BECOME FAT IN 15MIN, COMEDY, FUNNY, APARTAMENTI 2XL, PORTOKALLI, vlog shqip, vloger, gamer, parody, baskia


Add Date: January 3, 2018, 8:30 am & Duration: 00:13:28


Likes: 2006 | Dislike: 110


HUMOR SHQIP 2018 NEW

Film Trailer: Fuga / FugueFilm Trailer: Fuga / Fugue
00:01:38June 16, 2018, 8:11 am
Film Trailer: Fuga / Fugue

Channel: KVIFF & Total View: 1558


Tags:
kviff, karlovy, vary, international, film, fesitval, mezinarodni, filmovy, 2018, karlovy vary, international film fesitval, mezinarodni filmovy festival, 53th, Fugue, Útěk, Poland Czech Republic Sweden, Agnieszka Smoczyńska, Another View, Jiný pohled


Add Date: June 16, 2018, 8:11 am & Duration: 00:01:38


Likes: 3 | Dislike: 0


Trailer of the film Fugue (Another View) / Trailer k filmu Útěk (Jiný pohled)

Burim Ademi - Qika ka hi keq, po she qka mosBurim Ademi - Qika ka hi keq, po she qka mos
00:00:48January 29, 2018, 5:30 am
Burim Ademi - Qika ka hi keq, po she qka mos

Channel: Burim Ademi - Official & Total View: 13608


Tags:
Humor Shqip, Shpejtim Haj Bebe, Hajgare Shqip, Humor 2018, funny 2018, stupcat, humor-topic, lifestyle-topic


Add Date: January 29, 2018, 5:30 am & Duration: 00:00:48


Likes: 120 | Dislike: 10


Burim Ademi Official Youtube Channel

Subscribe to get all videos / Ndjek gjitha Videot - http://goo.gl/8GXbSc

Social Media:
Instagram - http://www.instagram.com/_burimademi/
Fanpage - http://www.facebook.com/BurimAdemiVvines/

E gjith permbajtja ka karakter komik, dhe te gjith ata qe ndjehen te perqeshur apo tallur, na shkruani ne email, dhe do te vendoset mbrenda 48h nese video esht ne kundershtim me politikat e youtubes.
Emaili - [email protected]

All content is a comic character, so all those who feel mocked, email us, and within 48h we will decide if to delete if your email it is the opposite of youtube policy rights.
E-mail - [email protected]

For business inquires contact:
[email protected]

Content Reserved by
LEAF Management.

Burim Ademi Femnat vs Djemt (n'Shopping)Burim Ademi Femnat vs Djemt (n'Shopping)
00:01:30June 20, 2016, 6:52 am
Burim Ademi Femnat vs Djemt (n'Shopping)

Channel: Burim Ademi - Official & Total View: 629962


Tags:
Burim Ademi, Hajgare, Shqip, Unikkatil, Tba, Noizy, funny videos, video qesharake, hajgare pa kufi, burim, pint, vali corleone, djemt nshopping, shopping, shop, femnat vs djemt, burim ademi femra


Add Date: June 20, 2016, 6:52 am & Duration: 00:01:30


Likes: 1081 | Dislike: 166


Official Fan Page
http://www.facebook.com/BurimAdemi.2016/

Official Instagram
http://www.instagram.com/_burimademi/

Burim Ademi Cka bajn Femnat kur t'lyhenBurim Ademi Cka bajn Femnat kur t'lyhen
00:00:56June 16, 2016, 10:48 am
Burim Ademi Cka bajn Femnat kur t'lyhen

Channel: Burim Ademi - Official & Total View: 139209


Tags:
Burim Ademi, Cka bajn femnat kur tlyhen, Femrat, Qka bajn, Hajgare, shqip, Unikkatil, Tba, Ferizaj, Kosova, Tingulli 3nt, Era Istrefi, Nora, Istrefi, Mozzik, Getinjo


Add Date: June 16, 2016, 10:48 am & Duration: 00:00:56


Likes: 272 | Dislike: 24


Burim Ademi Cka bajn Femnat kur t'lyhen...

Official Fan Page
http://www.facebook.com/BurimAdemi.2016/

Official Instagram
http://www.instagram.com/_burimademi/

Burim Ademi Kur ti kqyr fotot e vjetra !!Burim Ademi Kur ti kqyr fotot e vjetra !!
00:00:29July 17, 2016, 7:55 am
Burim Ademi Kur ti kqyr fotot e vjetra !!

Channel: Burim Ademi - Official & Total View: 20056


Tags:
Burim Ademi, Hajgare Shqip, Unikkatil, Tba, Noizy, funny videos, video, Linda morina, Linda, Enca, Ledri, Happy, Hajgare, Kosova, qesharake hajgare pa kufi, burim, pint, vali corleone, fotot e vjetra, ghetto gheasy, mozzik, 2ton, dr mic


Add Date: July 17, 2016, 7:55 am & Duration: 00:00:29


Likes: 120 | Dislike: 7


Website Official
http://www.burimademi.net

Official Fan Page
http://www.facebook.com/BurimAdemi.2016/

Official Instagram
http://www.instagram.com/_burimademi/

RRAHIM STRUJA BEQE KOSOVA - PICA GEZUAR 2019 HDRRAHIM STRUJA BEQE KOSOVA - PICA GEZUAR 2019 HD
00:00:16December 30, 2018, 3:47 pm
RRAHIM STRUJA BEQE KOSOVA - PICA GEZUAR 2019 HD

Channel: Rrahim Struja Official & Total View: 851


Tags:
Pica 2019, piza 2019, pizza 2019, beqe kosova pica, rrahim struja pica, rrahim struja 2019, humore 2019, hajgare shqip 2019, hajgare 2019, skeqe 2019, plumb emini 2019, rrahim struja, gezuar 2019, gezuar humore 2019


Add Date: December 30, 2018, 3:47 pm & Duration: 00:00:16


Likes: 18 | Dislike: 1


Rrahim Struja Official
Facebook.com/RrahimStruja

Qka bon vllau per moter - Burim Ademi Vines 2018Qka bon vllau per moter - Burim Ademi Vines 2018
00:01:01January 14, 2017, 7:42 am
Qka bon vllau per moter - Burim Ademi Vines 2018

Channel: TOPALB & Total View: 54089


Tags:
Qka bon vllau per moter - Burim Ademi Vines 2017, new, best, funny, vines, love, brother, sister, 2017


Add Date: January 14, 2017, 7:42 am & Duration: 00:01:01


Likes: 263 | Dislike: 15


Qka bon vllau per moter - Burim Ademi Vines 2017

Si folin Shqiptaret e Italis - Burim AdemiSi folin Shqiptaret e Italis - Burim Ademi
00:00:18October 22, 2017, 1:05 am
Si folin Shqiptaret e Italis - Burim Ademi

Channel: Shqipet me PLIS & Total View: 599


Tags:
bruim ademi, shpetimhaj, shpetim, hajdini, shpetim hajdini, bebe


Add Date: October 22, 2017, 1:05 am & Duration: 00:00:18


Likes: 4 | Dislike: 0


Burim Ademi - Qysh folin grate ne AutobusBurim Ademi - Qysh folin grate ne Autobus
00:00:45June 29, 2014, 7:23 am
Burim Ademi - Qysh folin grate ne Autobus

Channel: Femrat & Total View: 391264


Tags:
No Video Tags


Add Date: June 29, 2014, 7:23 am & Duration: 00:00:45


Likes: 972 | Dislike: 72


Verzioni i ri i Lulies 2018Verzioni i ri i Lulies 2018
00:00:16June 26, 2018, 12:22 pm
Verzioni i ri i Lulies 2018

Channel: Humor Shqip & Total View: 58


Tags:
No Video Tags


Add Date: June 26, 2018, 12:22 pm & Duration: 00:00:16


Likes: 1 | Dislike: 0


Talent Show Summer Part 2 Sharra
Talent Show 27.05.2018
HUMOR 2018 Cka Folin Grate RRAHIM STRUJA 2018 (HD)
Humor - Paret e babes kthemi
TIGRAT - Borrqi i vjetër... ( official video HD ) // Humor
TIGRAT '' Behlul Qorri '' ( official video HD ) // Humor
TALENT SHOW 13.05.2018
X Factor Albania - 8 Janar 2012 - Aziz Ruda
Aktori TalentShow TvLlapi - Leart Halili
Ledri Vula i ri - Talent Show /TV LLAPI Reperi me i ri ne vend !!
Përshleshje ne Talent Show në TV LLAPI

Qumili - Zemernia dhe femra binjake "Gezuar 2018" (Humor)

Channel: Qumili & Total View: 373310


Tags:
qumili, humor, sevdai radogoshi, humor shqip, humor 2018, treshi persheshi, gazuzi, zemernia, gezuar 2018, gezuar viti ri 2018


Add Date: January 2, 2018, 6:28 am & Duration: 00:06:42


Likes: 701 | Dislike: 115


Publisher: OnAir Music http://www.facebook.com/OnAirMusic

Butrint Imeri - Cover ( Kon e ki ti afer)Butrint Imeri - Cover ( Kon e ki ti afer)
00:00:31June 26, 2018, 12:07 pm
Butrint Imeri - Cover ( Kon e ki ti afer)

Channel: Studio Coma & Total View: 90


Tags:
No Video Tags


Add Date: June 26, 2018, 12:07 pm & Duration: 00:00:31


Likes: 4 | Dislike: 2


Talent Show Summer Part 2 Sharra
Talent Show 27.05.2018
HUMOR 2018 Cka Folin Grate RRAHIM STRUJA 2018 (HD)
Humor - Paret e babes kthemi
TIGRAT - Borrqi i vjetër... ( official video HD ) // Humor
TIGRAT '' Behlul Qorri '' ( official video HD ) // Humor
TALENT SHOW 13.05.2018
X Factor Albania - 8 Janar 2012 - Aziz Ruda
Aktori TalentShow TvLlapi - Leart Halili
Ledri Vula i ri - Talent Show /TV LLAPI Reperi me i ri ne vend !!
Përshleshje ne Talent Show në TV LLAPI

Sofia Lamiero funny TikTok compilation 😂Sofia Lamiero funny TikTok compilation 😂
00:01:30December 18, 2018, 8:49 pm
Sofia Lamiero funny TikTok compilation 😂

Channel: Sofia Lamiero & Total View: 10


Tags:
No Video Tags


Add Date: December 18, 2018, 8:49 pm & Duration: 00:01:30


Likes: 3 | Dislike: 0


Burim Ademi Qysh folin grate ne AutobusBurim Ademi Qysh folin grate ne Autobus
00:00:45April 5, 2015, 8:03 am
Burim Ademi Qysh folin grate ne Autobus

Channel: Liridon Selimi & Total View: 307


Tags:
No Video Tags


Add Date: April 5, 2015, 8:03 am & Duration: 00:00:45


Likes: 0 | Dislike: 1


Burim Ademi Video Permbledhje 15 minutaBurim Ademi Video Permbledhje 15 minuta
00:12:13October 11, 2018, 5:58 am
Burim Ademi Video Permbledhje 15 minuta

Channel: Burim Ademi - Official & Total View: 38369


Tags:
#BurimAdemi, #hajgare


Add Date: October 11, 2018, 5:58 am & Duration: 00:12:13


Likes: 203 | Dislike: 7


Bone 𝗦𝗨𝗕𝗦𝗖𝗥𝗜𝗕𝗘 kanalin zyrtare Burim Ademi - Official:
smarturl.it/BurimAdemi

Burim Ademi 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗮𝗴𝗿𝗮𝗺: http://www.instagram.com/_burimademi/

Burim Ademi 𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸: http://web.facebook.com/BurimAdemiiiii/?ref=br_rs

𝗩𝗘𝗠𝗘𝗡𝗗𝗝𝗘!
E gjith permbajtja ka karakter komik, dhe te gjith ata qe ndjehen te perqeshur apo tallur, na shkruani ne email, dhe do te vendoset mbrenda 48h nese video esht ne kundershtim me politikat e youtubes.
Emaili - [email protected]

𝗔𝗧𝗧𝗘𝗡𝗧𝗜𝗢𝗡!
All content is a comic character, so all those who feel mocked, email us, and within 48h we will decide if to delete if your email it is the opposite of youtube policy rights.
E-mail - [email protected]

Per kerkesa biznesi kontaktoni:
For business inquires contact:
[email protected]

𝗩𝗘𝗠𝗘𝗡𝗗𝗝𝗘!
Permbajtja e cila kopjohet nga gjitha rrjetet e Burim Ademit dhe publikohet ne Youtube, do te largohet pa kompromis.

Te gjitha te drejtat e autorit jane te rezervuara nga
©LEAF Management:...

HUMOR 2018 - RRAHIM STRUJA (CKA FOLIN FEMNAT)HUMOR 2018 - RRAHIM STRUJA (CKA FOLIN FEMNAT)
00:00:53January 15, 2018, 1:12 pm
HUMOR 2018 - RRAHIM STRUJA (CKA FOLIN FEMNAT)

Channel: EVERYTHING 2018 & Total View: 477


Tags:
EVERYTHING, 2018


Add Date: January 15, 2018, 1:12 pm & Duration: 00:00:53


Likes: 3 | Dislike: 0


Gjithqka(Filma,Humore,Muzika,Qesharake) TE PA PUBLIKUAR
EVERYTHING 2018