MoviesDB

espanyol - Order by Related Videos

SENIOR WOWOW, KNR. 28.02.2018SENIOR WOWOW, KNR. 28.02.2018
00:27:59February 28, 2018, 6:36 am
SENIOR WOWOW, KNR. 28.02.2018

Channel: KNR TV | Greenlandic Broadcasting Corporation & Total View: 3517


Tags:
Angajo, Katrina, KNR, WOWOW


Add Date: February 28, 2018, 6:36 am & Duration: 00:27:59


Likes: 23 | Dislike: 1


TASIILAQ STUDIO! Tasiilamiinnitsinni Adam Evan meeqqerivikoq healerpaa, taavalu fiilmeeqqat naatsut marluk.

Zadruga - Sloba zapevao na žurki, Kija oduševljena njegovim pevanjem - 28.02.2018.

Channel: Zadruga Official & Total View: 826130


Tags:
zadruga, pink, official, oficijalni


Add Date: February 27, 2018, 9:52 pm & Duration: 00:10:49


Likes: 3224 | Dislike: 515


Label and copyright:

Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!

Zadruga - Žurka u Beloj kući, treći deo - 28.02.2018.

Channel: Zadruga Official & Total View: 237083


Tags:
zadruga, pink, official, oficijalni


Add Date: February 28, 2018, 4:22 am & Duration: 00:06:19


Likes: 894 | Dislike: 220


Label and copyright:

Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!

WOWBIZ (28.02.2018) - Editie COMPLETAWOWBIZ (28.02.2018) - Editie COMPLETA
01:11:57March 1, 2018, 12:06 am
WOWBIZ (28.02.2018) - Editie COMPLETA

Channel: Kanal D Romania & Total View: 88401


Tags:
WOWBIZ (28.02.2018), Madalina m-a lovit cu pumnul!, Exatlon, oltin Hurezeanu, Oncescu, Anca exatlon, Stefan si Anca propusi pentru eliminare! partea 1, Kamara a dezvaluit adevarata cauza a despartirii de iubita!, WOWBIZ (22.02.2018), kanal d, kanal d romania, wowbiz, wowbiz.ro, kanald.ro, victor slav, andreea mantea, wowbiz editie completa, wowbiz HD, wowbiz 21.02.2018, madalina fosta iubita a lui kamara in lacrimi, Kamara si Madalina fata in fata


Add Date: March 1, 2018, 12:06 am & Duration: 01:11:57


Likes: 208 | Dislike: 89


WOWBIZ (28.02.2018) - Editie COMPLETA

Ne puteti urmari si pe:
http://www.kanald.ro/
http://www.wowbiz.ro/

Copyright © Toate drepturile rezervate.

tagesthemen 22:15 Uhr, 28.02.2018tagesthemen 22:15 Uhr, 28.02.2018
00:30:57February 28, 2018, 2:37 pm
tagesthemen 22:15 Uhr, 28.02.2018

Channel: tagesschau & Total View: 5564


Tags:
No Video Tags


Add Date: February 28, 2018, 2:37 pm & Duration: 00:30:57


Likes: 58 | Dislike: 22


Themen der Sendung: Neuer Hacker-Angriff auf die Bundesregierung, US-Finanzinvestoren kaufen HSH Nordbank, Weitere Meldungen im Überblick I, #kurzerklärt: Warum gibt es ein öffentlich-rechtliches Rundfunkangebot?, Schweiz entscheidet demnächst über Zahlung der Rundfunkbeiträge, Der Kommentar, Was Deutschland bewegt: Kantine in Hamburg-Billstedt von Schließung bedroht, Weitere Meldungen im Überblick II, Kältewelle in Deutschland hält an, Das Wetter

Najava//DNK 28.02.2018Najava//DNK 28.02.2018
00:01:15February 26, 2018, 6:20 am
Najava//DNK 28.02.2018

Channel: RTV Pink Official & Total View: 4098


Tags:
rtv, pink, televizija, emisija, television, show, novo, hit, zabava, smeh, poznati, premijera


Add Date: February 26, 2018, 6:20 am & Duration: 00:01:15


Likes: 6 | Dislike: 0


http://www.pink.rs/ - Posetite najbrži portal u zemlji! Samo jedan klik Vas deli od naboljih i najbržih informacija!

Copyright: RTV Pink
Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!

Cronica Carcotasilor 28.02.2018 (Balbe si tampenii televizate)

Channel: JustCosmin & Total View: 13883


Tags:
bebelusa Ioana, bebelusele, scenete comice, balbe televizate, prostii televizate, balbute, chiftelute, injuraturi la tv, certuri la tv, pustiu, binterviu, top rusinica, carcotasii, cronica carcotasilor, divertisment, sezon nou 2018, balbe din televiziune, vocea poporului, Cronica Carcotasilor 28.02.2018, scene comice, scenete comice noi, huidu, bebelusa alexandra


Add Date: February 28, 2018, 1:12 pm & Duration: 00:15:08


Likes: 87 | Dislike: 7


Cronica Carcotasilor 28.02.2018 (Sezon Nou)
Toate drepturile rezervate Prima TV/Cronica Carcotasilor.

Cronica Carcotasilor 28.02.2018 (Dezbracatu)Cronica Carcotasilor 28.02.2018 (Dezbracatu)
00:05:46February 28, 2018, 12:29 pm
Cronica Carcotasilor 28.02.2018 (Dezbracatu)

Channel: JustCosmin & Total View: 5348


Tags:
bebelusa Ioana, bebelusele, scenete comice, balbe televizate, prostii televizate, balbute, chiftelute, injuraturi la tv, certuri la tv, pustiu, binterviu, top rusinica, carcotasii, cronica carcotasilor, divertisment, sezon nou 2018, balbe din televiziune, vocea poporului, Cronica Carcotasilor 28.02.2018, scene comice, scenete comice noi, huidu, bebelusa alexandra


Add Date: February 28, 2018, 12:29 pm & Duration: 00:05:46


Likes: 26 | Dislike: 1


Cronica Carcotasilor 28.02.2018 (Sezon Nou)
Toate drepturile rezervate Prima TV/Cronica Carcotasilor.

Rudina/ Milaim Zeka dhe Edlira Qefalia rrefejne historine e dashurise (28.02.2018)

Channel: RTV KLAN & Total View: 217526


Tags:
Rudina, rudina magjistari, klan, klanhd, klantv, emision, milaim zeka, edlira qefalia


Add Date: February 28, 2018, 9:11 am & Duration: 00:07:52


Likes: 0 | Dislike: 0


Milaim Zeka është një deptutet shumë aktiv në parlamentin e Kosovës, në logon e partisë “Nisma për Kosovën”, ndërsa bashkëshortja e tij Edlira Qefalija Zeka, është një gazetare shqiptare, e cila ka punuar për vite me radhë në disa televizione shqiptare.
Ata ishin sot të ftuar në studion “Rudina” në Tv Klan nga ku rrëfyen historinë e tyre të dashurisë.
Çifti janë njohur në vitin 2005 dhe duke qenë se edhe ai ishte gazetar janë njohur nëpërmjet profesionit të tyre dhe kanë dy vajza, e madhja Ema Li 9 vjeç dhe Amelia Iden 20 muajshe. Për Milaimin martesa me Edlirën është e dyta, nga martesa e parë ai ka dy vajza që jetojnë në Suedi.
“Në fakt unë Edën e kam parë përmes televizorit, ka qenë prezantuese e motit. Unë kurrë në jetë nuk e kam parë motin. Por kur isha në Suedi me mikun tim Avni Spahiu e pamë dhe ai më tha: Dua ta takoj dhe të pi një kafe me këtë vajzën. Dhe unë erdha një natë në “Alsat” dhe u takuam”, tha Milaimi.
“Ndërkohë që ne po pinim kafe dhe ishim me disa gazetar të huaj Milaimi u kthye nga unë dhe më tha: Oj ti çik a ke ndonjë lidhje serioze dhe po mendon për martesë? Dhe unë i thash: Më fal por kjo është një pyetje shumë personale, për...

45. Vorbeşte Moldova "CAP DE FAMILIE LA 13 ANI" 28.02.2018

Channel: Vorbeşte Moldova & Total View: 77162


Tags:
No Video Tags


Add Date: March 1, 2018, 12:41 am & Duration: 00:53:34


Likes: 475 | Dislike: 36


Bravo, ai stil! All Stars (28.02.2018) - Editia 28, COMPLET HD

Channel: Kanal D Romania & Total View: 218536


Tags:
Bravo, ai stil! All Stars (28.02.2018) - Editia 28, COMPLET HD, bravo ai stil sezonul 4, bravo ai stil all stars, bravo ai stil, kanal d, kanald.ro, kanal d romania, raluca badulescu, maurice munteanu, catalin botezatu, iulia albu, my style rocks, fashion, concurente bravo ai stil all stars, bravo ai stil 28.02.2018, bravo ai stil sezonul 4 editia 28


Add Date: February 28, 2018, 10:00 am & Duration: 01:40:15


Likes: 998 | Dislike: 178


Bravo, ai stil! All Stars (28.02.2018) - Editia 28, COMPLET HD
Bravo, ai stil LIVE chiar acum ------ http://www.kanald.ro/live.html

Toate stirile editiei pe LINK ----- http://bravoaistil.kanald.ro/stiri/

Toate noutatile despre vedetele preferate, AICI: http://www.kanald.ro/

Bravo, ai stil! All Stars

Copyright © Toate drepturile rezervate.

IELTS Listening test 28.02.2018 with ANSWERS | BEST TEST - 2018

Channel: Official IELTS Tests & Total View: 46261


Tags:
ielts listening practice test 2017, ielts study guide, ielts help, ielts simon, ielts ryan, ielts liz, ielts preparation, ielts band 9, band 8, band 7.5, band 8.5, ielts best material, e2 ielts, ielts galaxy, ielts world, samples, sample, ielts listening, the ielts listening test 2017, ielts speaking, ielts, listening, test


Add Date: February 27, 2018, 9:51 pm & Duration: 00:34:08


Likes: 330 | Dislike: 15


ielts listening practice test 2018

IELTS ACADEMIC band 9 material.
( PLEASE CLICK ON 'CC' UNDER THE VIDEO TO SEE THE SUBTITLES)

The IELTS Listening test will take about 30 minutes, and you will have an extra 10 minutes to transfer your answers to the answer sheet.

Listen to the instructions for each section of the test carefully. Answer all of the questions.

There are 40 questions altogether. Each question carries one mark.

For each part of the test, there will be time for you to look through the questions and time for you to check your answers.

When you have completed all four parts of the Listening test you will have ten minutes to copy your answers on to a separate answer sheet.

Follow us on Twitter @ http://twitter.com/IeltsListening

The IELTS Listening Test IELTS Candidate DO LISTENING TEST IMPROVE YOUR SKILLS You will be given time to read through the questions before you listen. You will hear each recording of the Listening test only once. As you listen, write your answers on the question paper. At the end of the test, you will have 10 minutes to transfer your answers to the answer sheet in pencil. You may write your answers in lower case or capital...

DRŽAVNI POSAO [HQ] - Ep.1018: Kopanje (28.02.2018.)DRŽAVNI POSAO [HQ] - Ep.1018: Kopanje (28.02.2018.)
00:07:04February 28, 2018, 10:32 am
DRŽAVNI POSAO [HQ] - Ep.1018: Kopanje (28.02.2018.)

Channel: Državni posao & Total View: 187361


Tags:
rtv, tvns, rt vojvodina, tv vojvodina, radio televizija vojvodine, televizija vojvodine, rt vojvodine, državni posao, drzavni posao hq, drzavni poso hq, torbica, čvarkov, boškić, 1018, 1018., kopanje, 28.02.2018.


Add Date: February 28, 2018, 10:32 am & Duration: 00:07:04


Likes: 1819 | Dislike: 53


Plej lista DRŽAVNI POSAO 6 - part 2:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLACTVlX7-E7o_dbXQophqz_3dhnZFk2i7

Plej lista DRŽAVNI POSAO 6:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLACTVlX7-E7ovvwkDQn2B4aRyQf0E-Ecb

Plej lista DRŽAVNI POSAO 5:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLACTVlX7-E7rBAqGs_bgQDDJNZgwRpVKI

Plej lista DRŽAVNI POSAO 4:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLACTVlX7-E7qP5XYTd7MsqgeewRPlw4HR

Plej lista DRŽAVNI POSAO 3:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLACTVlX7-E7ot5AxkiGvuy4qem8nM-Mo6

Plej lista DRŽAVNI POSAO 2:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLACTVlX7-E7oyZ9QGPqFVYmXX0npYN9tZ

Plej lista DRŽAVNI POSAO 1:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLACTVlX7-E7rq5Ghz0ll5sARODdIGljLK
-----------------------------------------

Ko kaže da gradska omladina ne zna da zasuče rukave i kopa?

Autori, glumci i scenaristi serijala: Nikola Škorić, Dimitrije Banjac i Dejan Ćirjaković
Saradnik na scenariju: Mladen Urdarević
Reditelj: Stojče Stoleski

Prethodne emisije (nedeljni omnibus "Radna sedmica") možete pogledati i na http://media.rtv.rs/drzavni-posao .

5de5 - Manaf Ağayev, Əflatun Qubadov (28.02.2018)

Channel: Xəzər Media & Total View: 583253


Tags:
xezertv, xazartv, xezer, media, verilish, shou, buraxilish, eylence, son, yeni, 5de5 - Manaf Ağayev, Əflatun Qubadov, 5de5 28 02 2018, 5de5 28 fevral, 5de5 manaf agayev, eflatun qubadov, 5de5 eflatun qubadov, 5de5 manaf agayev eflatun qubadov


Add Date: March 1, 2018, 12:57 am & Duration: 01:17:42


Likes: 3473 | Dislike: 624


Kanalıma Abunə Ol:
http://goo.gl/NhfWlc

Teleməkanın ən izlənilən sabah şousu “Hər şey daxil” proqramıdır. Tarix Əliyev təqdimatında olan bu proqramın formatı da digər verilişlərdən fərqlənir.  Əsas məqsəd səhər tezdən tamaşaçılara xoş əhval-ruhiyyə, ovqat aşılamaqla maraqlı məlumatlar informasiyalar, gözəl musiqilər təqdim etməkdir. Xəzər Televiziyasında saat 09.50’de “Hər şey daxil” lə səhərinizi pozitiv açın!

Sosial Media Hesaplarımız;

YouTube Kanalımız ► http://goo.gl/aZkV2v
YouTube partnerimiz ► http://goo.gl/s9GUjV
Facebook ► http://goo.gl/jA24HS
Cizgi Sayfamız ► http://goo.gl/XhFMFn
Xəzər Xəbər ► http://goo.gl/2ChtjL
Xəzər Şou ► http://goo.gl/HzZz6T
Xezer Film ► http://goo.gl/v7cuIF