MoviesDB

parecen - Order by Related Videos

Berisha thyen heshtjen: Gara, sipas statutit - Top Channel Albania - News - Lajme

Channel: Top Channel Albania & Total View: 4153


Tags:
top channel albania, topchannelalbania, top channel shqiperi, top channel, Berisha thyen heshtjen: Gara, sipas statutit - Top Channel Albania - News - Lajme


Add Date: July 22, 2017, 6:04 am & Duration: 00:01:23


Likes: 1 | Dislike: 16


Ish-kryeministri Sali Berisha, në një prononcim për mediat pasi ka votuar në zgjedhjet për kryetarin e PD, ka deklaruar se pavarësisht përplasjeve ky proces është në përputhje me statutin e partisë.

basketbasket
00:02:49May 11, 2016, 5:57 pm
basket

Channel: Ardian Koshi & Total View: 1181


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 11, 2016, 5:57 pm & Duration: 00:02:49


Likes: 1 | Dislike: 1


Roni Koshi 7
All in one game...Konya 2016

Bashkimi-Trepca TorcidaBashkimi-Trepca Torcida
00:00:19April 28, 2008, 12:30 pm
Bashkimi-Trepca Torcida

Channel: fatlumi20 & Total View: 7363


Tags:
basketball


Add Date: April 28, 2008, 12:30 pm & Duration: 00:00:19


Likes: 4 | Dislike: 1


Trepca
Torcida
Mitrovica
Kosova

Nikola Milatoviç: Ndeshja me Teutën, një vitrinë për koshin Shqiptar

Channel: Goga Sport & Total View: 18


Tags:
No Video Tags


Add Date: December 1, 2018, 4:54 am & Duration: 00:01:34


Likes: 0 | Dislike: 0


Trajneri i Goga Basket kërkon reagim pas humbjes me Tiranën, pret një betejë të fortë në derbi.

RTSH LAJME

Trepca - Rahoveci Pjesa 2Trepca - Rahoveci Pjesa 2
00:47:28October 15, 2018, 3:57 am
Trepca - Rahoveci Pjesa 2

Channel: Federata e Basketbollit te Kosoves & Total View: 1680


Tags:
No Video Tags


Add Date: October 15, 2018, 3:57 am & Duration: 00:47:28


Likes: 0 | Dislike: 0


Superliga e Kosovës
Xhiroja e IV-të

1KL - Blerand Stavileci & Florian Miftari 18.11.20181KL - Blerand Stavileci & Florian Miftari 18.11.2018
00:29:54November 19, 2018, 8:34 am
1KL - Blerand Stavileci & Florian Miftari 18.11.2018

Channel: 1 Kafe me Labin & Total View: 479


Tags:
1 kafe me Labin, Labinot Gashi, Kohavision, Albi Cocaj, Guxon Shala, Blerand Stavileci, Florian Miftari


Add Date: November 19, 2018, 8:34 am & Duration: 00:29:54


Likes: 0 | Dislike: 0


Facebook: http://www.facebook.com/1KafeMeLabi
Instagram: @1kafemelabin

#1kafemelabin

Fotinia thyen premtimin e gjyshit për shkak të Danielit

Channel: INFO . AL & Total View: 4583


Tags:
XiaoYing, VivaVideo


Add Date: May 1, 2017, 6:59 am & Duration: 00:00:55


Likes: 4 | Dislike: 2


Uploaded from VivaVideo

Artan Mehmeti basketballArtan Mehmeti basketball
00:02:23May 1, 2014, 6:52 am
Artan Mehmeti basketball

Channel: artan mehmeti & Total View: 14327


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 1, 2014, 6:52 am & Duration: 00:02:23


Likes: 41 | Dislike: 0


Artan Mehmeti basketball

Florian Miftari 22.07.2015Florian Miftari 22.07.2015
00:30:05July 22, 2015, 3:12 pm
Florian Miftari 22.07.2015

Channel: Radiotelevision 21 [ Official Channel ] & Total View: 1868


Tags:
Florian Miftari, 21 Grade


Add Date: July 22, 2015, 3:12 pm & Duration: 00:30:05


Likes: 2 | Dislike: 0


Florian Miftari 22.07.2015

SOT - Basketbollisti Egzon Vatovci thyen barrierat, 11 04 2016

Channel: Kohavision & Total View: 6306


Tags:
oficial, kohavision, koha official, youtube, emisioni, koha, televizionet shqip, shqip, tv shqip, emisionet, kanali, video shqip, ktv, kohaofficial, vizion, channel, kohavizion, video, 2013, chanel, 11 04 2016, SOT - Basketbollisti Egzon Vatovci thyen barrierat, official, ktv koha, videot, zyrtar, vision


Add Date: April 11, 2016, 11:45 pm & Duration: 00:07:04


Likes: 13 | Dislike: 1


SOT - Basketbollisti Egzon Vatovci thyen barrierat, 11 04 2016

CLICK - RTV 21 - Agim Binaku - 20.04.2017CLICK - RTV 21 - Agim Binaku - 20.04.2017
00:00:59April 20, 2017, 12:50 pm
CLICK - RTV 21 - Agim Binaku - 20.04.2017

Channel: Portali RTV 21 & Total View: 638


Tags:
No Video Tags


Add Date: April 20, 2017, 12:50 pm & Duration: 00:00:59


Likes: 1 | Dislike: 0


Këto janë ngulitjet më të 'çmendura' në koshin e basketbollit

Channel: Periskopi & Total View: 99


Tags:
No Video Tags


Add Date: April 5, 2017, 5:36 am & Duration: 00:00:48


Likes: 0 | Dislike: 0


Web: http://periskopi.com
Facebook: http://www.facebook.com/periskopi
Instagram: http://www.instagram.com/periskopi

"Mendimet e këqija" hidhen në koshin e mbeturinave - Top Channel Albania - News - Lajme

Channel: Top Channel Albania & Total View: 767


Tags:
top channel albania, topchannelalbania, top channel shqiperi, top channel


Add Date: December 30, 2018, 12:18 am & Duration: 00:01:18


Likes: 4 | Dislike: 1


Ndërsa 2018 po mbaron, banorët e Nju Jorkut kanë shfrytëzuar rastin për të hequr qafe gjithcka i mërzit dhe i zemëron, duke hedhur të gjitha mendimet e padëshiruara në një kosh gjigand plehrash që është ngritur në Times Square.

Air Force One siguron finalen në Streetball Kosova 2018

Channel: TvSyriVision & Total View: 308


Tags:
No Video Tags


Add Date: August 6, 2018, 8:43 am & Duration: 00:01:49


Likes: 1 | Dislike: 0


Mẫu ga trải giường đẹp | Chăn ga gối Hàn Quốc KOSHI cao cấp KL1-019

Channel: 365OK.vn Siêu Thị Chăn Ga Gối Nệm & Total View: 73


Tags:
No Video Tags


Add Date: February 27, 2018, 8:08 pm & Duration: 00:02:51


Likes: 1 | Dislike: 0


Mẫu ga trải giường đẹp KOSHI KL1 được dệt từ sợi của cây lanh (sợi lanh), thường được dệt dọc, các sợi vải rõ rệt dễ dàng nhìn thấy hoặc cảm nhận khi chạm tay vào nên đem lại cảm giác mát mịn, thoải mái khi sử dụng. Ưu điểm lớn nhất của linen chính là độ bền. Dòng chăn ga gối Hàn Quốc KL1 với bề mặt vải thô đặc trưng, nhưng nổi bật ở tính năng thấm và thoát mồ hôi, dễ giặt và có độ bền cao. Với những đường may tỉ mỉ ôm khít bề mặt nệm tạo cảm giác thoải mái khi ngủ, mang đến giấc ngủ ngon và sâu hơn. KL1 sẽ mang lại cho người sử dụng ấm áp vào mùa đông và mát mẻ vào mùa hè.
--------------------------------
Trọn bộ chăn ga gối đệm Hàn Quốc KOSHI KL1-019 gồm:
01 ga bọc, 30cm
02 vỏ gối nằm 50x70
01 vỏ gối ôm 35x100
01 chăn chần bông 2mx2m3
01 túi dựng drap
--------------------------------
Anh chị có nhu cầu mua chăn ga gối cotton ở TP HCM hãy đến ngay showroom để xem và mua hàng nhé! Tại đây, anh chị không những có cơ hội mua sắm những mẫu ga trải giường...

Assist nr 276Assist nr 276
00:04:17March 4, 2009, 12:35 pm
Assist nr 276

Channel: Kresh J & Total View: 12902


Tags:
assist, 276, basketball, kosova


Add Date: March 4, 2009, 12:35 pm & Duration: 00:04:17


Likes: 10 | Dislike: 0


Assisti nr. 276

Kur Florian Miftari theu tabelën në MitrovicëKur Florian Miftari theu tabelën në Mitrovicë
00:00:45February 1, 2017, 6:41 am
Kur Florian Miftari theu tabelën në Mitrovicë

Channel: Periskopi & Total View: 105


Tags:
No Video Tags


Add Date: February 1, 2017, 6:41 am & Duration: 00:00:45


Likes: 0 | Dislike: 0


Web: http://periskopi.com
Facebook: http://www.facebook.com/periskopi
Instagram: http://www.instagram.com/periskopi

Adelina Ismajli - Kolazh per femij (arkiv tvp)Adelina Ismajli - Kolazh per femij (arkiv tvp)
00:09:40November 26, 2014, 4:33 pm
Adelina Ismajli - Kolazh per femij (arkiv tvp)

Channel: RTP Arkiva & Total View: 9927


Tags:
arkiv tvp, adelina ismaili, adelina ismajli


Add Date: November 26, 2014, 4:33 pm & Duration: 00:09:40


Likes: 21 | Dislike: 1


Adelina Ismaili - Kolazh per femij
nga arkivi i tvp dhe M1-shit

Legjendat e basketbollit, dekorohen veteranët e Partizanit - Top Channel Albania - News

Channel: Top Channel Albania & Total View: 777


Tags:
top channel albania, topchannelalbania, top channel shqiperi, top channel


Add Date: November 18, 2017, 11:10 am & Duration: 00:01:10


Likes: 1 | Dislike: 0


Edhe pse në një situatë jo të mirë sot, Partizani i koshit dikur ka qenë dominues në kampionat dhe me elementët e tij edhe në kombëtaren shqiptare të basketbollit.

Ops Florian Miftari thyen koshin ne basket Trepca - Prishtina

Channel: SportiKosovar & Total View: 8028


Tags:
basket, trepca prishtina, florian miftari, thyen koshin, crasch, basketboll, mitrovice


Add Date: May 23, 2014, 7:36 am & Duration: 00:02:04


Likes: 13 | Dislike: 0


Ops Florian Miftari thyen koshin ne basket Trepca - Prishtina
Nje xhirim i Besfort Hasanaj M1 ne vitin 2002

Hajriz Hazeri (KB BASHKIMI #5)Hajriz Hazeri (KB BASHKIMI #5)
00:02:42November 23, 2018, 3:30 pm
Hajriz Hazeri (KB BASHKIMI #5)

Channel: Aziz Hazeri & Total View: 465


Tags:
No Video Tags


Add Date: November 23, 2018, 3:30 pm & Duration: 00:02:42


Likes: 0 | Dislike: 0


mitrovicamitrovica
00:02:55January 6, 2007, 10:26 am
mitrovica

Channel: torcidamitro & Total View: 14253


Tags:
torcida, trepca, kampion


Add Date: January 6, 2007, 10:26 am & Duration: 00:02:55


Likes: 22 | Dislike: 2


trepca

Haashim Simmons - Basketball - Highlights [ KB Trepca ]

Channel: Kosovo003 & Total View: 12391


Tags:
Haashim, Simmons, Basketball, highlight, YouTubeHaashim, Highlights, Trepca


Add Date: October 8, 2011, 7:04 am & Duration: 00:06:46


Likes: 32 | Dislike: 2


Haashim Simmons - Basketball - Highlights [ KB Trepca ]

Grushta në ndeshjen e basketbollit Vllaznia – Tirana

Channel: RTV KLAN & Total View: 3054


Tags:
No Video Tags


Add Date: November 19, 2016, 1:45 pm & Duration: 00:01:00


Likes: 3 | Dislike: 3


Sporti në KTV – Sigal Prishtina – Peja 99-68Sporti në KTV – Sigal Prishtina – Peja 99-68
00:02:38November 12, 2017, 2:30 pm
Sporti në KTV – Sigal Prishtina – Peja 99-68

Channel: Kohavision & Total View: 1152


Tags:
vision, chanel, kohaofficial, 2017, kohavision, channel, video shqip, ktv koha, koha official, vizion, oficial, shqip, youtube, official, ktv, kanali, televizionet shqip, tv shqip, koha, zyrtar, kohavizion


Add Date: November 12, 2017, 2:30 pm & Duration: 00:02:38


Likes: 3 | Dislike: 0


PROVOKACIJA - Franceska Muco - 6 Nentor 2018PROVOKACIJA - Franceska Muco - 6 Nentor 2018
00:23:57November 6, 2018, 2:00 pm
PROVOKACIJA - Franceska Muco - 6 Nentor 2018

Channel: ABC News Albania & Total View: 798


Tags:
abc news, franceska abc news lajme, franceska muco, abcnews.al


Add Date: November 6, 2018, 2:00 pm & Duration: 00:23:57


Likes: 4 | Dislike: 0


Aktivistja për të rinjtë dhe koordinatorja e projekteve Françeska Muço e ftuar në emisionin “Provokacija” në ABC News, ka folur për politikat nxitëse që duhet të ndërmerren për të nxitur të rinjtë që të duan të punojnë në Shqipëri.

“Vendi nuk ka politika nxitëse dhe hapësira që të rinjtë të zhvillohen”.

Duke folur për Elbasanin qytetin e saj, ajo tha se ka shumë sfida dhe mure për të thyer,

“Elbasani ka shumë sfida dhe mure për të thyer, por unë nuk ndjej se kam kapacitet të mëdha profesionale që të investoj në një qytet si Elbasani”.

Në këndvështrimin e saj, Shqipëria është ende në periudhën e tranzicionit për të gjetur identitetin e vet si shtet. E pyetur se si një njeri e do vendin e tij Muço solli disa shembuj.

“Unë e dua vendin tim që letrën e hedh te koshi, të kaloj te vijat e bardha, të bëj diçka pozitive. Ne e tregojmë te gjërat e vogla sesi e duam vendin, se ne nuk kemi në dorë për të ndryshuar gjëra të mëdha, duke u bashkuar në nisma qytetare”.

Ajo gjithashtu apeloi që shembujt pozitivë të të rinjve duhen nxitur dhe promovuar nga media. /abcnews.al

Pa Gjurmë – Komandoja apelon nga Afganistani: Më ndihmoni të gjej vëllain binjak që humba në Bosnje.

Channel: Report TV & Total View: 21494


Tags:
report tv, pa gjurme


Add Date: November 6, 2018, 11:40 am & Duration: 00:23:12


Likes: 58 | Dislike: 4


Pjesa e Pare Dt 6 Nentor Një histori tjetër vjen në studion e ‘Pa gjurmë’. Një vëlla binjak në kërkim të ‘gjysmës’ tjetër. Veton Sallova, me mision të NATO-s në Afganistan, në një lidhje Skype në Report Tv, ka thënë se informacionet e fundit që janë marrë nga Driton Sallova, binjaku tjetër i zhdukur, janë të marra nga një person i cili ka thënë se ai ndodhet në Kroaci.

Driton Sallova, 44 vjeç lindur në Prishtinë, zhdukur në 1995 nga Bosnje-Hercegovina. Në vitin 1991, Dritoni largohet drejt Kroacisë. Që në fillim lidhi kontaktet me familjen dhe u thoshte se rrinte në Zagreb por edhe në zonen e Splitit .

Kur 'Air' Florian Miftari thyente koshatKur 'Air' Florian Miftari thyente koshat
00:00:49April 7, 2017, 4:37 am
Kur 'Air' Florian Miftari thyente koshat

Channel: Periskopi & Total View: 741


Tags:
florian, miftari, ngulitjet, prishtina, sigal, basket, basketboll, kosova, super, liga, ne basketboll, basketbolli kosovar, kampion, finalja


Add Date: April 7, 2017, 4:37 am & Duration: 00:00:49


Likes: 2 | Dislike: 0


Subscribe për video të reja/Subscribe for new videos: http://www.youtube.com/channel/UC6wfA06E1QHIHAYda1QDRkg

Web: http://periskopi.com
Facebook: http://www.facebook.com/periskopi
Instagram: http://www.instagram.com/periskopi
Twitter: http://twitter.com/Periskopi1